Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Dijital Pazarlama Uzmanı Onur Keskin, uluslararası firmalarda finans, pazarlama gibi bölümlerde görev almıştır. Dijital pazarlama konusuyla ilgili çalışmalarına 2015 yılında başladı. Aynı yıl Türkiye’de sektör liderlerinden eğitimler aldı ve kariyeri boyunca onlarca dijital pazarlama ve e-ticaret seminerlerine katıldı.

2016-2017 Yıllarında Minican firmasında e-ticaret müdürü olarak çalıştı. ‘’ Sıcak Satış Kanalı ‘’ projesi ile online kanaldan yurt dışı satışları 7 kat artırdı. 2018 sonunda kendi dijital pazarlama danışmanlık firmasını kurdu.

Kariyeri boyunca irili ufaklı 100’ün üzerinde firmaya danışmanlık ve direk dijital pazarlama yönetim hizmeti verdi. Türkiye’de gelişmekte olan dijital ticaretin firma / marka sahiplerine getirdiği avantaj ve dezavantajları yaşayarak tecrübe etti. Vaka tecrübesinin yüksek öneme sahip olduğu pazarlama sektöründe her marka ve firma ile farklı sektörlere has stratejileri deneyimledi.

Danışmanın sektörel  misyonu, profesyonel dijital reklam tanıtım ve pazarlama hizmetinin her firma için ulaşılabilir olmasıdır. Firma ya da markanın kapasitesini büyük ya da küçük olarak ayırt etmeksizin, ‘’ her proje özeldir ‘’ sloganı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bursa dijital pazarlama hizmeti denildiğinde akla gelen ve bir Bursa markası olan onurkeskinn.com dijital pazarlama ve danışmanlık hizmetleri, en uygun fiyat ve en güncel stratejilerle firma ya da markanızın dijital mecra da doğru tanıtılması hususunda sizinle en dinamik şekilde çalışmaya hazırdır.

Danışman, müşterileri olan firma sahip ya da yöneticileri ile bire bir temas kurar. Firmanın hedefini ve kapasitesini gözlemler. Rakip firma analizi yapar ve danışan firmanın dijital mecrada ki durumunu analiz sonrası ‘’ 30 adımlık kontrol ve dijital pazarlama sistemini kurar ‘’ . Web sitenin kuruluşundan , sosyal medya hesaplarının nasıl yönetilmesi gerektiğine, reklam kreatiflerinden tutun tüm Google ads ve sosyal medya reklamlarının kurulup yönetilmesi ve optimize edilmesine kadar tüm sorumluluğu Dijital Pazarlama Uzmanı Onur Keskin  alır. Danışan firmasının dijital mecrada ki çıkar ve menfaatleri doğrultusunda firma sahibi veya yöneticisi ile senkronize hareket eder.

Sizde aşağıdaki formu doldurarak Dijital pazarlama uzmanı Onur Keskin ile iletişime geçebilir, dijital pazarlama hizmeti hakkında fiyat teklifi ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Hemen İletişime Geç

    Şimdi Ara