Dijital Pazarlama Bursa

Onur KESKİN > Dijital Pazarlama > Dijital Pazarlama Bursa

Dijital Pazarlama Bursa ; Türkiye ekonomisine önemli katkı koyan şehirlerimizden olan Bursa, endüstri , sanayi ve tarımı bünyesinde barındıran tarihi bir şehrimizdir. Ticaretin kalbinin attığı bu yaşayan şehir, gelişim ve değişime her daim açık.

İyi bir pazarlama stratejisi olmaksızın ticaretini sürdürmeye çalışan işletmeler, beş yıl içerisinde rekabet edebilir konumlarını yitirecek. katlanılabilir maliyetler katlanamaz konuma gelip maalesef ticaretini sonlandıracaktır.

Ticaretin, üretimin her çeşidi pandemi sonrası yeni dünya düzenine geçecek. İlk olarak ve en önemlisi firmasını geliştirmeyen ( e-ticaret , s-ticaret) ve yeniliklere açık olmayan ister holding , ister küçük esnaf ticaretin üretimin ne aşamasında olursa olsun, maalesef kısa vadede gelişimini kaybedecek. İkinci olarak yukarıda da izah ettiğimiz gibi belki de uzun vadede ticareti son bulacaktır.

Dijital Analiz

Dijital Pazarlama Hizmeti ve Bursa

Bu kadar dinamik bir şehrin henüz dijital dönüşüme mesafeli olması. Satış , pazarlama , tanıtım ve reklamcılık faaliyetlerini gereksiz bir maliyet olarak görme gibi bir lüksü olamaz. Firmanız yada markanız neden özel ? Sizi rakiplerinizden ayıran şey nedir? Çok mu kurumsalsınız? En kaliteli ürün en uygun fiyatla sizde mi? Çok mu köklü ve güvenilir bir firmasınız? En iyi satış sonrası hizmet firmanızda mı var? Pe ki bunları kim biliyor?

Bu nedenle dijital pazarlamanın çok büyük önemi ortaya çıkıyor. Türkiye de 65 milyon aktif internet kullanıcısı, 55 milyon sosyal medya kullanıcısı var. Hedef kitleniz dijitalde! Hedef kitleniz, firmanızı yada markanızı, onlara dijital de tanıttığınız ve doğru iletişimle anlattığınız ölçüde biliyor.

online pazarlama

Sosyal Medya Pazarlama Bursa

Dijital ve sosyal medya Türkiye’de 55 milyon kullanıcısıyla ışığı gören her işletme için devasa bir Pazar. Mesela sosyal mecralar da  ticari sayfalarda faaliyet gösteren firmalar cirolarına ciddi katkı yapıyor. Sosyal medya tanıtım ve reklam faaliyetlerinin ötesinde s-ticaret diye isimlendirdiğimiz bir ticaret şekliyle yeni girişimcilerden köklü marka / firmalara da çok farklı ve gelişime açık fırsatlar sunuyor.

Fırsatları gören markasına / firmasına yatırım yapan firmalar adım adım gelişimlerini gözlemliyor. Mesela Dijital pazarlama yı gereksiz bir maliyet olarak değil, firmanızın en değerli yatırımı olarak görmek markanıza/firmanıza yapacağınız en olumlu yatırım olacaktır. Sonuç olarak önemli olan bu vizyona sahip olmanız.

Dijital Pazarlamanın Önemi

Sonuç olarak Bursa şehrinin en etkin dijital pazarlama çalışmaları ile ulusal ve global anlamda kendini tanıtması şarttır. Çünkü, ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerinin karşısına çıkarması gerekmektedir. Üstelik bu büyük potansiyel için çok büyük önem arz etmektedir.

Bu nedenle firmalarımıza dijital medya pazarlamanın ne olduğunu ve ne gibi faydaları olduğunu anlatmak gerekmektedir. Her şeyden önce ülke ekonomisine katkı koymak önemlidir. Ve firmaları bir sonraki aşamaya geçerken onlara yol göstermek. Bu nedenle Dijital pazarlama uzmanlarının en önemli görevidir.

Dijital Pazarlama Uzmanı Onur KESKİN

Her şeyden önce Siz de benimle irtibata geçebilir ve ön görüşme talep edebilirsiniz. Sonuç olarak dijitalde firmanın / markanın temsilcisi olmak büyük sorumluluk, tecrübe ve bilgi gerektiren bir olaydır. Yıllarca hizmet verdiğim firmalardan edindiğim tecrübelerle sizin de firmanızı bir sonraki aşamaya geçirmenin zamanı geldi.

Doğru soru şu; Siz buna hazırmısınız ?

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Şimdi Ara